Бришач Aero Praxis 33 см. 30033 ЦЕНА: 150 ден
Осигурачи гарн. Praxis - керамички 11600 ЦЕНА: 60 ден

Бришач Aero Praxis 35 см. 30035

Достапен

Шифра:30035

ЦЕНА: 150 ден

Спореди

Brisac Aero Praxis 35 cm. 30035

Тежина 0.15 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Aero Praxis 35 см. 30035”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе