Полир сафир Sonax - Premium 200941 ЦЕНА: 3,030 ден
Полимерна заштита и сјај - Sonax 222100 ЦЕНА: 659 ден

Брилијантен детајлер Sonax – Extreme 287400

Има на залиха

Шифра:287400

ЦЕНА: 499 ден

Brilijanten detajler vosok Sonax – Extreme 287400

Се користи за брза и краткорочна заштита на бојата. Темелно и нежно ги чисти малку оштетените површини, без создавње гребаници. Го нагласува крајниот изглед на бојата и ја прави површината исклучително мазна со бескрајно длабок сјај. Ги освежува постоечките восочни нанесувања и овозможува дополнителен ефект на бегање на водата. Производот се третира со високо квалитетна микрофибер крпа за оптимална апликација и совршен резултат. Нето: 750 мл.

Тежина 0.75 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Брилијантен детајлер Sonax – Extreme 287400”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе