Bell Антифриз -100 - 3395 ЦЕНА: 220 ден
Раткапни Versaco – Luxury 13″ црни 153 ЦЕНА: 750 ден

Bell Антифриз -G12+ – 3414

Достапен

Шифра:3414

ЦЕНА: 240 ден

Спореди

Bell Antifriz -G12+ – 3414

Не содржи нитрити, борати, фосфати и силикати. Погоден за најсовремени системи за ладење

• Има исклучително долг живот – до 5 години. Може да се меша со антифризи, кои не содржат силикати, како и со G11 и G12 антифриз

• Обезбедува одлична заштита од корозија и акумулација на бигор

• Производот се користи по разредување со дестилирана вода, според посакуваното ниво на заштита.

При разредување почитувајте пропорциите наведени на пакувањето.

Тежина 1.0 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Bell Антифриз -G12+ – 3414”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе