Aroma Car Xtra - Јагода - 877031 ЦЕНА: 55 ден
Aroma Car Маче - Кози Атмосфера - 877033 ЦЕНА: 138 ден

Aroma Car Xtra – Ванила – 877032

Достапен

Шифра:877032

ЦЕНА: 55 ден

Спореди

Aroma Car Xtra – Vanilla – 877032
Xtra е целулоза со врвен квалитет, посветена на fansу љубителите на силни ароми. Го има во многу мириси.
Висококвалитетни целулозни влакна совршено го апсорбираат составот на мирис.
Внатрешноста на вашиот автомобил ќе мириса до 30 дена.

Тежина 0.025 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе