Aroma Car 3D Лист - мини - Фреш - 877042 ЦЕНА: 158 ден
Aroma Car Xtra - Бубле Гам - 877027 ЦЕНА: 55 ден

Aroma Car Xtra – Блек – 877026

Достапен

Шифра:877026

ЦЕНА: 55 ден

Спореди

Aroma Car Xtra – Black – 877026
Xtra е целулоза со врвен квалитет, посветена на fansу љубителите на силни ароми. Го има во многу мириси.
Висококвалитетни целулозни влакна совршено го апсорбираат составот на мирис.
Внатрешноста на вашиот автомобил ќе мириса до 30 дена.

Тежина 0.020 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе