Микрофибер крпа за внатрешност - Sonax 416500 ЦЕНА: 189 ден
Четка за текстил и кожа - Sonax 416741 ЦЕНА: 396 ден

Апликатор за нега на пластика – Sonax 417200

Има на залиха

Шифра:417200

ЦЕНА: 246 ден

Aplikator za nega na plastika – Sonax 417200

Дополнителен елемент за нанесување на производите за нега на пластика во внатрешноста на возилото. Благодарение на неговиот ергономично погоден дизајн за поставување н арака, обезбедува лесен пристап до најнедостапните места.

Тежина 0.072 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апликатор за нега на пластика – Sonax 417200”
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе