Супер сет кокпит спреј tropical, red summer и sonax крпа - 100660 ЦЕНА: 699 ден
МА Професионално средство за мотор 1л - 2032 ЦЕНА: 220 ден

MA Антибактериски чистач за внатрешност 3 во 1 – 19641

Достапен

Шифра:19641

ЦЕНА: 188 ден

Спореди

MA Antibakteriski cistac za vnatresnost 3 vo 1 – 19641

Совршено средство за чистење и дезинфекција на внатрешноста на вашето возило.

  • Редовната дезинфекција на ентериерот трае еден момент и драстично го намалува ширењето на вируси
  • Лошиот мирис во автомобилот е резултат на растење на габи и размножување на бактериите
  • Големата концентрација на алергени во автомобилот е штетна, особено за малите деца
Тежина 0.750 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе