Попуст
Praxis Страничен Организер за во автомобил 2 ком. - 33220 ЦЕНА: 416 ден
АКУМУЛАТОР ФИАММ ТИТАНИУМ ПРО 12В 60Аh ЦЕНА: Original price was: 5,050 ден.Current price is: 4,545 ден.

АКУМУЛАТОР ФИАММ ТИТАНИУМ ПРО 12В 54Аh

ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР (Попустот е пресметан во цената)

Има на залиха

Шифра:159031

ЦЕНА: Original price was: 4,650 ден.Current price is: 4,185 ден.

Akumulator FIAMM Titanium Pro 12V 54Ah

ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Тежина 5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе