Полир паста Sonax ProfiLine EH 04/06 242300 ЦЕНА: 1,867 ден
Фина Абразивна паста Sonax ProfiLine 319300 ЦЕНА: 1,800 ден

Абразивна паста – Sonax 320300

Достапен

Шифра:320300

ЦЕНА: 1,333 ден

Спореди

Abrazivna pasta – Sonax 320300

Безсиликонска паста за полирање на гребаници на лакот и за лак без сјај. Ги измазнува гребнатините и го враќа сјајот на лакот. Ги отстранува трагите од дополнително нанесениот лак и од пескарењето. Нето: 1л.

Тежина 1.704 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Абразивна паста – Sonax 320300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе