Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Mercedes A-ser. - 155660 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден
3D Типски патосник за багажник - Hyundai i-20 Hatchback - 155584 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Opel Astra K – Hatchback – 155640

Не е достапен

Шифра:155640

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Opel Astra K – Hatchback – 155640

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – Opel Astra K – Hatchback – 155640”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Opel
Врати се горе