Попуст
3D Типски патосник за багажник - Mercedes C-ser. W205 Ramp - 155663 ЦЕНА: 1,200 ден
3D Типски патосник за багажник - Opel Astra K - Hatchback - 155640 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Mercedes A-ser. – 155660

Достапен

Шифра:155660

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Mercedes A-ser. – 155660

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – Mercedes A-ser. – 155660”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesA-Klasse
Врати се горе