Патосници GUMEX за багажник VW Golf IV Hatchback (1997-2002) - 290535 ЦЕНА: 1,600 ден
Патосниици за багажник Mercedes A-class - 290575 ЦЕНА: 1,600 ден

Патосниици за багажник Citroen C- Elysee – 290046

Има на залиха

Sku:290046

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Patosnici za bagaznik Citroen C-Elysee – 290046

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,7 кг

Weight 1.1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Патосниици за багажник Citroen C- Elysee – 290046”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top