Патосници GUMEX за багажник VW Golf IV Hatchback (1997-2002) - 290535 ЦЕНА: 1,600 ден
Патосниици за багажник Mercedes A-class - 290575 ЦЕНА: 1,600 ден

Патосниици за багажник Citroen C- Elysee – 290046

Достапен

Шифра:290046

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Patosnici za bagaznik Citroen C-Elysee – 290046

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,7 кг

Тежина 1.1 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патосниици за багажник Citroen C- Elysee – 290046”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе