Нема на залиха
BUSY Безжичен полнач и држач за мобилен - 50688 ЦЕНА: 584 ден
SONAX Xtreme Млеко за кожа 500 мл. - 254241 ЦЕНА: 999 ден

Нитрилни Ракавици Црни XL – 13031

Нема на залиха

Sku:13031

ЦЕНА: 800 ден

Out of stock

Спореди

Nitrilni rakavici Crni XL – 13031

Нитрилните нараквици се изработени од синтетички материјал нитрил и не содржат латекс ,напредна технологија, меки, удобни и нелизгачки, флексибилни за работа.

  • 100 ком. во едно пакување
  • За една употреба
  • Направени од синтетички материјал нитрил и не содржи латекс
  • Не предизвикува алергиски реакции
  • Мека и еластична и се вклопува на вашата рака
  • Водотпорни и врвен квалитет
  • Без талк
Weight 0.080 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нитрилни Ракавици Црни XL – 13031”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top