Нема на залиха
BUSY Безжичен полнач и држач за мобилен - 50688 ЦЕНА: 576 ден
SONAX Xtreme Млеко за кожа 500 мл. - 254241 ЦЕНА: 970 ден

Нитрилни Ракавици Црни XL – 13031

Не е достапен

Шифра:13031

ЦЕНА: 800 ден

Нема на залиха

Спореди

Nitrilni rakavici Crni XL – 13031

Нитрилните нараквици се изработени од синтетички материјал нитрил и не содржат латекс ,напредна технологија, меки, удобни и нелизгачки, флексибилни за работа.

  • 100 ком. во едно пакување
  • За една употреба
  • Направени од синтетички материјал нитрил и не содржи латекс
  • Не предизвикува алергиски реакции
  • Мека и еластична и се вклопува на вашата рака
  • Водотпорни и врвен квалитет
  • Без талк
Тежина 0.080 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Нитрилни Ракавици Црни XL – 13031”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе