Одмрзнувач за стакло Praxis - 650 ml. 76063 ЦЕНА: 169 ден
Гребалка за мраз - со четка ТОМАХАФК - 4289 ЦЕНА: 180 ден

Зимски СЕТ гребалка+лопата+четка – 100016

Има на залиха

Sku:100016

ЦЕНА: 600 ден

Спореди

Zimski SET grebalka+lopata+cetka – 100016

Лопата на расклопување и повеќе нивоа на пуштање (68.5-91.5 cm)

Гребалка со ракавица (волнена) за да се задржи топлината на рацете.

Гребалка со четка за чистење на снегот и мразот

Weight 0.800 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Зимски СЕТ гребалка+лопата+четка – 100016”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top