Нема на залиха
Универзално масло Sonax - MoS2 339400 ЦЕНА: 280 ден
Силиконски спреј Sonax 400ml. 348300 ЦЕНА: 466 ден

Заштитувач на гуми – Sonax 340200

Не е достапен

Шифра:340200

ЦЕНА: 330 ден

Нема на залиха

Спореди

Zastituvac na gumi – Sonax 340200

Заштитувачот на гуми ги чисти, негува и ја враќа еластичноста на сите гумени делови на автомобилот. На остарените гумени делови им ја враќа свежината. Особено добро ги заштитува од стареење во зимските месеци. Со производот лесно и без напор ќе го вратите сјајот на изматираните гумени делови. Нето: 300 мл.

Тежина 0.33 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Заштитувач на гуми – Sonax 340200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе