Нема на залиха
Полир и восок во боја Sonax - црвена 296441 ЦЕНА: 256 ден
Заштита за пластика - Sonax Profiline 205405 ЦЕНА: 799 ден

Заштита за пластика – Sonax 205141

Не е достапен

Шифра:205141

ЦЕНА: 452 ден

Нема на залиха

Спореди

Zastita za plastika – Sonax 205141

Незаштитените пластични компоненти не треба да се занемаруваат кога се одржува автомобилот, во спротивно тие предвреме ќе бледнеат и може да станат кршливи. И во модерен автомобил има многу од нив: панели на вратите и седиштата, контролната табла и средишната конзола. Надворешните браници, лентите за обликување и покривите на моторот бараат редовно внимание за време на чистење и одржување.

Тежина 0.30 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Заштита за пластика – Sonax 205141”
TypeWidthProfileSizeSpeed

You may also like…

Врати се горе