Ксенон сијалица Praxis - D3S 12V 35W 6000K 52543 ЦЕНА: 1,200 ден
Халогена сијалица Praxis G40 12V 45W/40 p45t 52524 ЦЕНА: 80 ден

Ксенон сијалица Praxis – D4S 12V 35W 6000K 52523

Достапен

Шифра:52523

ЦЕНА: 1,200 ден

Xenon Praxis: D4S
Спореди

Xenon sijalica Praxis – D4S 12V 35W 6000K 52523

Тежина 0.20 kg
Xenon Praxis

D4S

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ксенон сијалица Praxis – D4S 12V 35W 6000K 52523”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе