Попуст
Xenon Сијалица Philips D1S 35W 085415 ЦЕНА: 4,400 ден 3,520 ден
Сијалица Narva W21W 12W 017632 ЦЕНА: 80 ден

Xenon Сијалица Philips D1R 35W 085409

Достапен

ЦЕНА: 4,400 ден 3,520 ден

Спореди

Xenon Sijalica Philips D1R 35W 085409

Xenon HID (High Intensity Discharge) сијалици нудат двојно повеќе светлина за побезбедно возење во сите услови. Всушност, интензивната бела светлина произведена од Xenon HID сијалица е споредлива со дневната светлина. Истражувањата покажаа дека осветлувањето на автомобилите со ксенон сијалиците им помага на возачите да се концентрираат на патот и да ги разликуваат пречките и патните знаци многу побрзо од стандардните сијалици.

Тежина 0.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Xenon Сијалица Philips D1R 35W 085409”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе