Нема на залиха
Workstuff Кофа + сепаратор (бандажи) - 380646 ЦЕНА: 1,500 ден
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ АГМ EK700 70AH R+ ЦЕНА: Original price was: 14,000 ден.Current price is: 11,200 ден.

Workstuff Ракавица за миење (СТОРМ) – 380028

Нема на залиха

Шифра:380028

ЦЕНА: 1,257 ден

Нема на залиха

Workstuff Rakavica za mienje (STORM) – 380028

Професионална ракавица за безбедно и ефикасно миење на возилото. Висока апсорпција густа и нежна микрофибер ракавица. Произведена во Кореа.

Големина – 22/18 см

ТЕжина – 115 гр.

Тежина 0.1 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе