Workstuff Микрофибер крпа ЗЕПХУР - 380165 ЦЕНА: 529 ден
Workstuff Микрофибер крпа ЏЕНТЛМЕН (500 гсм.) - 380240 ЦЕНА: 571 ден

Workstuff Микрофибер крпа со магнет – 380202

Има на залиха

Шифра:380202

ЦЕНА: 871 ден

Workstuff Mikrofiber krpa so magnet – 380202

Највисок квалитет на микгрофибер крпа. Дизајнирана да ги собере сите досадни капки. Висока апсорпција. Благодарение на магнетите, пешкирот може да се постави во било која положба. Протекување на вода од ретровизорите нема да биде повеќе проблем. Поставете го пешкирот под ретровизорите и водата ке упие дирекно на пешкирот.

Тежина 0.25 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе