Нема на залиха
Workstuff Микрофибер крпа ЃЕНТЛМЕН (Виолет), (350 гсм.) - 380295 ЦЕНА: 471 ден
Workstuff Микрофибер крпа БИСТ (1100 гсм.) - 380035 ЦЕНА: 1,429 ден

Workstuff Микрофибер крпа ПРИНЦ (1100 гсм.) – 380066

Нема на залиха

Шифра:380066

ЦЕНА: 1,500 ден

Нема на залиха

Workstuff Mikrofiber krpa PRINCE (1100 gsm.) – 380066

Професионална крпа за сушење.

Тежина 1100г/м2 (вистинска тежина)

Уникатен вид на микрофибер. Влакна кои брзо се сушат.

Безбедна за лакот

Димензии – 55 x 50 цм. двојна страна

Тежина 0.4 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе