Workstuff Микрофибер крпа БИСТ (1100 гсм.) - 380035 ЦЕНА: 1,330 ден
3D Типски патосник за багажник – Fiat Doblo (2010-) – 155553 ЦЕНА: 1,600 ден

Workstuff Микрофибер крпа МОНСТЕР XS (515 гсм.) – 380073

Има на залиха

Sku:380073

ЦЕНА: 827 ден

Спореди

Workstuff Mikrofiber krpa MONSTER XS (515 gsm.) – 380073
Димензии – 55 x 50 цм.
Висококвалитетна професионална крпа за сушење. Неговата инзворедна апсорпција и брзина на сушење го прават да се издвојува од конкуренцијата.
Тежина – 515 грама/м2 (вистинска тежина)
Димензии – 90 x 73 цм.

Weight 0.300 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top