Нема на залиха
Workstuff Четка за детајлинг (black rubber) 24мм - 380608 ЦЕНА: 486 ден
Workstuff Апликатор за гуми - 380097 ЦЕНА: 336 ден

Workstuff Четка за детајлинг (black rubber) 30мм – 380615

Нема на залиха

Шифра:380615

ЦЕНА: 629 ден

Нема на залиха

Workstuff Cetka za detajling (black rubber) 30mm – 380615

Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.

Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно отпорно на хемикалии.

Гумирана рачка. Четките се во комбинација од највисок квалитет на изработка со најделикатните влакна.

Тежина 0.75 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе