Workstuff Четка за детајлинг (basic rubber) 16мм - 380530 ЦЕНА: 270 ден
Workstuff Четка за детајлинг (basic rubber) 30мм - 380554 ЦЕНА: 400 ден

Workstuff Четка за детајлинг (basic rubber) 24мм – 380547

Достапен

Шифра:380547

ЦЕНА: 320 ден

Спореди

Workstuff Cetka za detajling (basic rubber) 24mm – 380547
Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.
Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно отпорно на хемикалии.
Гумирана рачка. Четките се во комбинација од највисок квалитет на изработка со најделикатните влакна.

Тежина 0.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе