Workstuff Четка за детајлинг 30мм - 380516 ЦЕНА: 670 ден
Workstuff Четка за детајлинг (basic rubber) 24мм - 380547 ЦЕНА: 320 ден

Workstuff Четка за детајлинг (basic rubber) 16мм – 380530

Достапен

Шифра:380530

ЦЕНА: 270 ден

Спореди

Workstuff Cetka za detajling (basic rubber) 16mm – 380530
Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.
Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно отпорно на хемикалии.
Гумирана рачка. Четките се во комбинација од највисок квалитет на изработка со најделикатните влакна.

Тежина 0.40 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе