Workstuff Четка за детајлинг 24мм - 380509 ЦЕНА: 550 ден
Workstuff Четка за детајлинг (basic rubber) 16мм - 380530 ЦЕНА: 270 ден

Workstuff Четка за детајлинг 30мм – 380516

Достапен

Шифра:380516

ЦЕНА: 670 ден

Спореди

Workstuff Cetka za detajling 30mm – 380516
Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.
Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно.
Двојно лакирана рачка. Најдобрите четки на пазарот.

Тежина 0.75 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе