Workstuff Четка за детајлинг 24мм - 380424 ЦЕНА: 350 ден
Workstuff Четка за детајлинг 16мм - 380493 ЦЕНА: 430 ден

Workstuff Четка за детајлинг 30мм – 380431

Достапен

Шифра:380431

ЦЕНА: 400 ден

Спореди

Workstuff Cetka za detajling 30mm – 380431
Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.
Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно.
Двојно лакирана рачка. Најдобрите четки на пазарот.

Тежина 0.75 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе