Workstuff Четка за детајлинг 16мм - 380493 ЦЕНА: 430 ден
Workstuff Четка за детајлинг 30мм - 380516 ЦЕНА: 670 ден

Workstuff Четка за детајлинг 24мм – 380509

Достапен

Шифра:380509

ЦЕНА: 550 ден

Спореди

Workstuff Cetka za detajling 24mm – 380509
Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.
Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно.
Двојно лакирана рачка. Најдобрите четки на пазарот.

Тежина 0.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе