Workstuff Четка за детајлинг 30мм - 380431 ЦЕНА: 400 ден
Workstuff Четка за детајлинг 24мм - 380509 ЦЕНА: 550 ден

Workstuff Четка за детајлинг 16мм – 380493

Достапен

Шифра:380493

ЦЕНА: 430 ден

Спореди

Workstuff Cetka za detajling 16mm – 380493
Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.
Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно.
Двојно лакирана рачка. Најдобрите четки на пазарот.

Тежина 0.45 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе