Попуст
Патосници GUMEX за багажник VW T-ROC (2017-) – 290615 ЦЕНА: 1,200 ден
Патосници GUMEX за багажник VW Passat B6, B7 sedan/ CC (2011-2014) – 290061 ЦЕНА: 1,200 ден

Патосници GUMEX за багажник VW Touran (2015-) – 290285

Достапен

Шифра:290285

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik VW Touran (2015-) – 290285

Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,5 кг

Тежина 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе