Купон 100мкд
GUMEKS Типски гумени патосници VOLVO XC60 (2018-) – 221745 ЦЕНА: 1,680 ден
GUMEX Типски гумени патосници Mercedes SPRINTER (W910) ​​(2018-) – 221842 ЦЕНА: 1,250 ден

GUMEX Типски гумени патосници VW GOLF VIII (2020-) – 222777

1 in stock

Sku:222777

ЦЕНА: 1,800 ден

1 in stock

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници VW GOLF VIII MHEV eTSI (2020-) – 222777
Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: VW GOLF VIII MHEV eTSI (2020-)
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 4.0 кг

 

Weight 6.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top