Антифриз Bell Polar -40 G12 Long life - 3403 ЦЕНА: 169 ден
GUMEX Типски гумени патосници VW GOLF VIII (2020-) – 222777 ЦЕНА: 1,800 ден

GUMEKS Типски гумени патосници VOLVO XC60 (2018-) – 221745

Има на залиха

Sku:221745

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Детален опис на производот
Квалитетни гумени патосници за автомобили направени по мерка за VOLVO XC60 (2018-), кои сигурно го штитат подот на вашиот автомобил од нечистотија од чевли. Теписите се изработени од висококвалитетни материјали отпорни на абење и се опремени со нелизгачка завршница на дното.

Гумени патосници VOLVO XC60 (2018-) совршено се лепат на подот на вашиот автомобил. Има подигнат раб околу целиот периметар на сите теписи, што спречува водата и нечистотијата да избегаат во околината. Теписите може лесно да се чистат со вода и вообичаени средства за чистење.

Гумени патосници VOLVO XC60 (2018-)

Weight 5.40 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top