GUMEX Типски гумени патосници – Toyota Rav 4 (2019-) - 222074 ЦЕНА: 1,730 ден
GUMEX Типски гумени патосници – T5 (2003-2010) - 213630 ЦЕНА: 1,470 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Volvo C60/B60 (2019-) – 222244

Достапен

Шифра:222244

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Volvo C60/B60 (2019-) – 222244
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за:
Volvo S60 (2019-)
Volvo V60 (2019-)

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Тежина 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе