Попуст
Vesna+ акумулатор +66Ah Eh640 - 415266 ЦЕНА: 4,195 ден
Vesna+ акумулатор +100Ah Eh900 - 415101 ЦЕНА: 6,525 ден

Vesna+ акумулатор +78Ah Eh750 – 415275

Има на залиха

Шифра:415275

ЦЕНА: 5,127 ден

Vesna akumulator +78Ah Eh750 – 415275

ПОПУСТ ОД 25% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ ПОМАЛ (%) НА ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Тежина 20 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе