Купон 100мкд
Versaco Раткапни EVO Silver 15″ – 9672 ЦЕНА: 1,330 ден
Versaco Раткапни EVO Graphite 15″ – 9788 ЦЕНА: 1,400 ден

Versaco Раткапни EVO Graphite 14″ – 9771

Има на залиха

Sku:9771

ЦЕНА: 1,330 ден

Спореди

Висококвалитетни 14 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Weight 1.95 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top