Купон 100мкд
Versaco Раткапни Dakar NC Black/Silver 14″ – 7913 ЦЕНА: 1,330 ден
Versaco Раткапни Dakar NC Black/Silver 16″ – 7937 ЦЕНА: 1,600 ден

Versaco Раткапни Dakar NC Black/Silver 15″ – 7920

Има на залиха

Sku:7920

ЦЕНА: 1,400 ден

Спореди

Висококвалитетни 15 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил)

Weight 2.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top