Купон 100мкд
Versaco Раткапни Dakar NB 15" - 8323 ЦЕНА: 1,400 ден
Busy® Држач за мобилен 3 во 1- 50718 ЦЕНА: 499 ден

Versaco Раткапни Dakar NB 16″ – 8330

Има на залиха

Sku:8330

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Висококвалитетни 16 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил).

Weight 2.10 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top