Средство за заштита на фарови - Sonax 276000 ЦЕНА: 1,221 ден
Премиум сет за заштита на кожа Sonax 281941 ЦЕНА: 5,200 ден

Тврд восок без силкон – Sonax 280300

1 на залиха

Шифра:280300

ЦЕНА: 1,429 ден

1 на залиха

Tvrd vosok bez silikon – Sonax 280300

Восок базиран на нано технологија. Обезбедува длабок сјај и долготрајна заштита за сите нови и свежи полирани стандардни, металик и бои отпорни на гребаници. Одржува и обезбедува долготрајна восочна заштита. Без силикон. Нето: 1 л.

Тежина 1.06 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тврд восок без силкон – Sonax 280300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе