Гумени патосници Gumex - Toyota Rav 4 (2013-) 218074 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Yaris (2006-2010), (2011-) 214763 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Yaris (1999-2005) 213391

Има на залиха

Шифра:213391

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Yaris (1999-2005) 213391
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota Yaris (1999-2005)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,4 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Toyota Yaris (1999-2005) 213391”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaYARISСите типови1999-2005
Врати се горе