Компресорска прскалка торнадор за пена - 8632 ЦЕНА: 2,394 ден
Компресорска прскалка за чистење мотор - 8634 ЦЕНА: 3,298 ден

Торнадор за нанесување на заштита – 8638

Достапен

Шифра:8638

ЦЕНА: 2,527 ден

Спореди

Tornador za nanesuvanje na zastita – 8638
Торнадор кој служи за професионално нанесување на заштита на мотор, кожа, стакло итн.
Лесен и удобен за ракување. Заштедете многу труд и оперативни трошоци.

Тежина 0.875 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе