Кокпит спреј Блек спреј - 19009 ЦЕНА: 219 ден
Sonax Микрофибер крпа профи плава - 416341 ЦЕНА: 1,130 ден

Тестер за акумулатор и алтернатор – 1721

Достапен

Шифра:1721

ЦЕНА: 330 ден

Спореди

Tester za akumulator I alternator – 1721

– проверка на нивото на полнење на акумулаторот
– функционален тест на алтернаторот
– проверка на способност за стартување на акумулаторот

Тежина 0.2000 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Тестер за акумулатор и алтернатор – 1721”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе