Кокпит спреј Блек спреј - 19009 ЦЕНА: 219 ден
Sonax Микрофибер крпа профи плава - 416341 ЦЕНА: 1,187 ден

Тестер за акумулатор и алтернатор – 1721

Достапен

Шифра:1721

ЦЕНА: 330 ден

Спореди

Tester za akumulator I alternator – 1721

PRAXIS тестер за повеќекратни функции Батерија / алтернатор е одлична алатка што треба да ја имате при рака. Една алатка со толку многу функции: Проверка на состојбата на алтернаторот, проверка на состојбата на акумулаторот, проверка пред полнење и приказ на преоптоварување.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
6 LED дисплејот е лесен за читање, а малата големина и малата тежина го прават екстра удобен за ракување.
Максимален напон и струја: 12V
Исто така, ќе добиете два клипови за тестирање за безбедно и лесно користење

Тежина 0.2000 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Тестер за акумулатор и алтернатор – 1721”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе