Чистач на стакло (концетрат) Sonax - со мирис на лимон 260200 ЦЕНА: 100 ден
Концентрат за миење на ветробранско стакло - Sonax 266100 ЦЕНА: 80 ден

Течност за стакла Red Summer (концентрат) – Sonax 266000

Има на залиха

Sku:266000

ЦЕНА: 107 ден

Спореди

Tecnost za stakla Red summer (koncentrat) – Sonax 266000

Моќен концентрат за течност за стакла. Нечистотиите и дамките се отстрануваат за само неколку секунди. Толерантен кон бојата, гумата и пластиката. Соодветен за сите типови на механизми за распрскување. Исто така, идеален за високо квалитетните Џенон фарови и пластичните фарови со заштита од одблесок со чисто стаклена оптика. Содржи адитив за горчлив вкус за заштита од проголтување и уште поголема безбедност на децата. Се меша со 2,5 литри вода. Нето: 50 мл.

Weight 0.050 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Течност за стакла Red Summer (концентрат) – Sonax 266000”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top