Нема на залиха
Концентрат за миење на ветробранско стакло - Sonax 266100 ЦЕНА: 80 ден
Средство за заштита на фарови - Sonax 276000 ЦЕНА: 1,140 ден

Течност за стакла (концентрат) Sonax – Red Summer 266541

Не е достапен

Шифра:266541

ЦЕНА: 280 ден

Нема на залиха

Спореди

Tecnost za stakla (koncentrat) Sonax – Red Summer 266541

Концентрат за течност за стакла и за миење фарови наменет за летниот период. Брзо ги отстранува инсектите, маслото, прашината, силиконот и другите проблематични наслаги од ветробранското стакло или од фаровите. Не индуцира одблесок кај фаровите со ефект за елиминирање на одблесокот направени од поликарбонати. Идеален за високо квалитетните Џенон фарови и пластичните фарови со заштита од одблесок со чисто стаклена оптика. Со свеж мирис. Без фосфати.

Тежина 2.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Течност за стакла (концентрат) Sonax – Red Summer 266541”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе