Попуст
GUMEX Типски гумени патосници – Volvo C60/B60 (2019-) - 222244 ЦЕНА: 1,440 ден
GUMEX Типски гумени патосници – VW Multivan (2019-) - 222185 ЦЕНА: 1,440 ден

GUMEX Типски гумени патосници – T5 (2003-2010) – 213630

Достапен

Шифра:213630

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – T5 (2003-2010) – 213630

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Тежина 4.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе