Свекици Praxis - краток навој 12.7mm 1k. 52341 ЦЕНА: 53 ден
Свеќица Praxis - за моторна пила 10*1.0mm 1kom. 52340 ЦЕНА: 60 ден

Свеќици Praxis – долг навој 19 мм. 1 ком. 52344

Достапен

Шифра:52344

ЦЕНА: 53 ден

Clear selection
Спореди

Svekici Praxis – dolg navoj 19 мм. 1 kom. 52344

Тежина 0.15 kg
Големина

Dolg navoj, Kratok navoj

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Свеќици Praxis – долг навој 19 мм. 1 ком. 52344”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе