Свекици Praxis - краток навој 12.7mm 1k. 52341 ЦЕНА: 71 ден
Свеќица Praxis - за моторна пила 10*1.0mm 1kom. 52340 ЦЕНА: 71 ден

Свеќици Praxis – долг навој 19 мм. 1 ком. 52344

Има на залиха

Шифра:52344

ЦЕНА: 71 ден

Svekici Praxis – dolg navoj 19 мм. 1 kom. 52344

Тежина 0.15 кг
Големина

Dolg navoj, Kratok navoj

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Свеќици Praxis – долг навој 19 мм. 1 ком. 52344”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе