Нема на залиха
Philips H4 Racing Vision GT200 – 575528 ЦЕНА: 1,943 ден
MA Антибактериски чистач за внатрешност 3 во 1 - 19641 ЦЕНА: 220 ден

Супер сет кокпит спреј tropical, red summer и sonax крпа – 100660

Нема на залиха

Шифра:100660

ЦЕНА: 900 ден

Нема на залиха

Super set kokpit sprej tropical, red summer i sonax krpa – 100660

361241 – Ги чисти и одржува сите пластични делови во автомобилот. Ја прави пластиката отпорна од прашина, антистатички ефект и ги штити пластиките од пукање. Остава освежителен тропски овошен мирис во кабината. Чистачот мат ефект SONAX за кокпит е особено погоден за мат и структурирани површини и дрвени додатоци.

366241 – Содржи формула против лепење прашина, антистатичко дејство, ги штити пластиките и остава свеж мирис во автомобилот. Производот е специјално дизајниран за мат површини, текстурирани површини и делови од дрво.

416441 – sonax Микрофибер крпа за внатрешност и стакла -1ком.

Тежина 1.100 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе