Сунѓер за полирање 160 Medium Sonax - 493000 ЦЕНА: 480 ден
Волна за полирање Sonax - 130 mm 493141 ЦЕНА: 720 ден

Сунѓер за полирање црвен – Sonax 493100

Достапен

Шифра:493100

ЦЕНА: 520 ден

Спореди

Sunger za poliranje crven – Sonax 493100

Сунѓер за машинско полирање на возила. Дијаметар 160 мм. Тврд, со фини пори наменет за абразивно машинско полирање на гребаници и на оштетени обоени површини. Лепенката овозможува брза замена на сунѓерот.

Тежина 0.034 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Сунѓер за полирање црвен – Sonax 493100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе