Специјална четка за отстранување влакна - Sonax 491400 ЦЕНА: 720 ден
Сунѓер за полирање црвен - Sonax 493100 ЦЕНА: 520 ден

Сунѓер за полирање 160 Medium Sonax – 493000

Достапен

Шифра:493000

ЦЕНА: 480 ден

Спореди

Sunger za poliranje 160 Medium Sonax – 493000

Сунѓер за машинско полирање на возила. Дијаметар 160 мм. Со средна тврдост, со фини пори наменет за машинско полирање. Лепенката овозможува брза замена на сунѓерот.

Тежина 0.05 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Сунѓер за полирање 160 Medium Sonax – 493000”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе