NARVA H1 Xenon Look 12V 55W 4500K (2 сијалици) - 486418 ЦЕНА: 800 ден
АКУМУЛАТОР ФИАММ ТИТАНИУМ ПРО 12В 54Аh ЦЕНА: 3,915 ден

Praxis Страничен Организер за во автомобил 2 ком. – 33220

Има на залиха

Шифра:33220

ЦЕНА: 388 ден

Praxis Stranicen organizer za vo avtomobil 2 kom – 33220

Имајте ги секогаш при рака оние работи кои ви се неопходни додека патувате. Очила, клучеви, мобилни телефони, полначи и многу други работи..Неговиот модерен дизајн овозможува совршено вклопување помеѓу седиштата. Лесно се поставува помеѓу седиштето и централната конзола. Идеално за сите ситници што се насекаде во вашиот автомобил.

Тежина 0.200 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе