Сообраќаен сет Praxis - EURO 98840 ЦЕНА: 1,333 ден
Тестер за антифриз Praxis - механички тип 72793 ЦЕНА: 180 ден

Стеги метални сет Praxis – 10 kom. 98853

Достапен

Шифра:98853

ЦЕНА: 80 ден

Спореди

Stegi metalni set Praxis – 10 kom. 98853

Материјал: Метал бр. на стеги: 10 Големини: 5/8” – 2 стеги 8/4” – 2 стеги 3/4” – 2 стеги 1” – 2 стеги 1½” – 2 стеги

Тежина 0.100 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Стеги метални сет Praxis – 10 kom. 98853”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе